A Store Sells Candy At 50 1 1 50 2 And 3 Per Kilogram How Many Kilograms Of Each

A store sells candy at $.50, $1, $1.50, $2, and $3 per kilogram. How many kilograms of each kind of candy does $3 buy?

Posted in Uncategorized